HARDERWIJK – De Rotterdamse politie heeft donderdagochtend 29 januari een partij van 500 kilo cocaïne in beslag genomen. Het arrestatieteam deed die ochtend een instap in een loods aan de Van Leeuwenhoekstraat in Harderwijk.
Het drugsonderzoek werd uitgevoerd door de Rotterdamse politie en leidde naar de grote partij verdovende middelen, meldt de politie donderdag.
In de loods trof de politie twee mannen aan die bezig waren de verstopte drugs uit een apparaat te halen. Naast de cocaïne werd ook een vuurwapen aangetroffen. Dit wapen is in beslag genomen.
Aanhoudingen
In totaal zijn vier mannen aangehouden. Het gaat om twee mannen van 40 jaar uit Albanië. Daarnaast is een 43-jarige man uit Dordrecht aangehouden toen hij onderweg was naar zijn woning. Ook werd een 44-jarige man uit Utrecht aangehouden in de buurt van de loods.
De 44-jarige man uit Utrecht is inmiddels heengezonden, maar blijft wel verdachte in de zaak. De andere drie verdachten zitten nog vast en worden verder verhoord door de recherche.
De in beslag genomen partij cocaïne is inmiddels vernietigd.



