WIJDEWORMER – Maandagmiddag omstreeks 14.30 uur heeft er op de A7 bij Wijdewormer een eenzijdig ongeval plaatsgevonden met een vrachtwagen.
De vrachtwagen reed over de A7 vanaf Zaandam richting Purmerend toen deze, volgens Rijkswaterstaat, een klapband kreeg en de chauffeur de macht over het stuur verloor. De vrachtwagen kwam vervolgens in de vangrail tot stilstand.
De chauffeur van de vrachtwagen raakte niet gewond door het ongeval, vanwege het ongeval zijn twee rijstroken afgesloten vanaf knooppunt A7/A8 richting Purmerend.
Een bergingsbedrijf is momenteel onderweg om de vrachtwagen te gaan bergen, dit zal naar verwachting nog enige tijd duren. De vrachtwagen zou zijn geladen met 22 ton levensmiddelen.
Op de A7 thv #Zaandijk richting Purmerend is een vrachtwagen geschaard. Er is forse schade aan de geleiderail. @RWSverkeersinfo pic.twitter.com/2ueKWyFe8X
— Weginspecteur Esther (@wis_esther) February 3, 2025