ZEIST – Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. “Dit seizoen dat kun je wel vergeten”, zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
De Nederlandse topscheidsrechter zou zondag de Eredivisiewedstrijd tussen PSV en Feyenoord (3-0) fluiten, maar viel dinsdag uit op een training. “Het was net alsof je wordt neergetrapt”, zei de 49-jarige Nijhuis over dat moment. Op echo’s die werden gemaakt was het volgens de arbiter al snel duidelijk “dat het niet goed was”.
Het betekende een grote teleurstelling voor Nijhuis, die voor het eerst in langere tijd weer een topwedstrijd toegewezen had gekregen. Hij sprak zijn lof uit voor de vele steunbetuigingen van voetballers. “Echt overal vandaan zie je berichten, het verbindt ook wel weer die voetbalwereld.”



