HomeVerder in het nieuwsBinnenlandMan (49) opgepakt voor opruiing rond azc-protesten Apeldoorn

Man (49) opgepakt voor opruiing rond azc-protesten Apeldoorn

LEERDAM – De politie heeft zaterdagavond een 49-jarige man uit Leerdam aangehouden die wordt verdacht van opruiing via sociale media rondom anti-azc-protesten in Apeldoorn.

Het is niet bekendgemaakt wat de verdachte precies heeft geplaatst. Dat maakt deel uit van het onderzoek, meldt de politie maandag.

De afgelopen tijd zijn er in Apeldoorn verschillende demonstraties geweest tegen de komst van een opvangcentrum voor vluchtelingen. De gemeente wil 240 asielzoekers tijdelijk opvangen in een leegstaand schoolgebouw. Vrijdag ontstond er onrust toen een groep demonstranten de confrontatie met de politie zocht waarna de ME werd ingezet. Drie mensen werden aangehouden.

De 49-jarige man die zaterdagavond werd aangehouden, is inmiddels gehoord en vrijgelaten. De politie onderzoekt de zaak in samenwerking met het Openbaar Ministerie.

spot_img
ViaANP

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres