HomeVerder in het nieuwsBinnenlandVerdachte aangehouden voor dood Rishi Rampadarath in Houten

Verdachte aangehouden voor dood Rishi Rampadarath in Houten

HOUTEN – In het onderzoek naar de dood van de 37-jarige Rishi Rampadarath in 2023 in Houten is een verdachte aangehouden. Dinsdag 14 april is een 59-jarige man uit Sleeuwijk opgepakt op verdenking van betrokkenheid bij zijn dood.

Rampadarath werd op 20 april 2023 in de ochtend neergeschoten op een parkeerplaats bij zijn ouderlijk huis aan de Stelhout in Houten. Hij bezweek ter plaatse aan zijn verwondingen. Direct na het incident werd een Team Grootschalige Opsporing (TGO) opgestart.

De zaak kreeg de afgelopen jaren veel aandacht, waarbij herhaaldelijk een beroep werd gedaan op het publiek om tips en informatie te delen. De informatie die daaruit naar voren kwam, heeft er mede toe geleid dat het onderzoeksteam zicht kreeg op de nu aangehouden verdachte.

Wat de exacte rol van de 59-jarige man is geweest bij de dood van Rampadarath wordt nog onderzocht. De politie zet het rechercheonderzoek voort en sluit meerdere aanhoudingen niet uit.

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres