spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVerder in het nieuwsBinnenlandOdido-klanten melden problemen met internet en bellen

Odido-klanten melden problemen met internet en bellen

ROTTERDAM – Telecomprovider Odido heeft maandagmiddag last van een storing, blijkt uit duizenden meldingen op Allestoringen. Meerdere personen melden problemen met internetverbindingen en zeggen niet te kunnen bellen.

“Een deel van onze klanten kan momenteel kortstondig hinder ondervinden bij het gebruik van bel- en sms-diensten door verminderde netwerkbeschikbaarheid. We werken hard aan een oplossing en doen er alles aan om de dienstverlening zo snel mogelijk volledig te herstellen”, laat een woordvoerder weten. “Zodra we meer informatie kunnen delen, zullen we dit uiteraard doen.”

Odido was niet direct bereikbaar voor commentaar. Het bedrijf kampte enkele maanden geleden al met een storing rond mobiel internet. Een deel van de mobiele diensten was toen tijdelijk niet beschikbaar door “een probleem met het koelsysteem in een datacenter”.

ViaANP

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres