LOOZEN – In Loozen in Overijssel is bij een spoorwegovergang aan de Schooldijk een auto onder een trein gekomen. De bestuurder van de auto is door hulpdiensten uit de auto bevrijd en per ambulance naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio.
De toedracht van het ongeval is volgens de politie en de veiligheidsregio nog onduidelijk.
De trein waarmee de auto in botsing is gekomen, is van Arriva. Door de aanrijding kunnen er geen treinen rijden tussen Hardenberg en Gramsbergen, meldt het bedrijf. Er worden bussen ingezet.
Een woordvoerder zegt dat er onder de passagiers en machinist geen gewonden zijn gevallen. Wanneer de hulpdiensten dat toelaten, worden passagiers volgens hem opgehaald met bussen en naar het volgende treinstation gebracht.
De betreffende spoorwegovergang is er een met spoorbomen, meldt een woordvoerder van ProRail. Zij zegt dat de auto met een krol, een soort graafmachine die op het spoor kan rijden, moet worden weggehaald.



