SPIER – Op de A28 bij Spier, in de richting van Hoogeveen, heeft zich zaterdagochtend een zeer ernstig ongeval voorgedaan tussen een vrachtwagen en een auto. De melding kwam rond 06.20 uur binnen.
Daarbij raakten drie personen ernstig gewond. Zij zaten allen in de auto. Voor zover bekend kwam de vrachtwagenchauffeur met de schrik vrij.
Politie, brandweer, meerdere ambulances én een traumahelikopter kwamen ter plaatse om hulp te verlenen.
De A28 is in de richting van Hoogeveen volledig afgesloten. Al het verkeer wordt bij de afrit Beilen van de snelweg geleid. Weggebruikers moeten rekening houden met flinke vertraging en omrijden via alternatieve routes.
De verwachting is dat de snelweg nog uren dicht zal blijven voor politieonderzoek en berging.
Rond 06:20 uur ontvingen we een melding van een aanrijding tussen een vrachtwagen en een personenauto op de A28 ter hoogte van #Spier. Drie personen, inzittenden van de auto, raakten ernstig gewond. Medische hulpverlening is opgestart. We doen onderzoek naar de toedracht.
— Politie Drenthe (@POL_Drenthe) June 21, 2025