Clicky

maandag 2 februari 2026 - 17:34 uur
HomeTRANSPORTNIEUWSOngevallenZwaar ongeval met vrachtwagen bij Velsertunnel, A22 volledig afgesloten

Zwaar ongeval met vrachtwagen bij Velsertunnel, A22 volledig afgesloten

VELSEN-ZUID – Op de A22 heeft zich maandag een groot verkeersongeval voorgedaan net voor de Velsertunnel. Een vrachtwagen is daar achterop meerdere personenauto’s gereden.

Hulpdiensten zijn met groot materieel uitgerukt. Meerdere ambulances en de brandweer zijn ter plaatse om hulp te verlenen aan de betrokkenen. Over eventuele gewonden is op dit moment nog niets officieel bekend.

Door het ongeval is de A22 richting het noorden volledig afgesloten, inclusief de Velsertunnel richting Beverwijk. Verkeer wordt vanaf knooppunt Velsen omgeleid richting de A9.

Hoe lang de afhandeling van het ongeval gaat duren, is nog onduidelijk. Weggebruikers wordt geadviseerd rekening te houden met forse vertragingen en waar mogelijk een alternatieve route te kiezen.

Transportrisico

Van der Lee

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Vraag & Aanbod