Clicky

vrijdag 19 december 2025 - 19:40 uur
HomeTRANSPORTNIEUWSOngevallenVrachtwagen gekanteld op A67 bij Helenaveen, snelweg richting Eindhoven dicht

Vrachtwagen gekanteld op A67 bij Helenaveen, snelweg richting Eindhoven dicht [+foto’s]

HELENAVEEN / LIESSEL – Op de A67 bij Helenaveen is een vrachtwagen gekanteld en op de vangrail terechtgekomen. Door het ongeval is de A67 van Venlo richting Eindhoven afgesloten voor het verkeer.

De afsluiting geldt vanaf toerit Panningen in de richting van Eindhoven. Ter hoogte van Liessel ligt de vrachtwagen op zijn zij. Het is op dit moment nog niet bekend of er gewonden zijn gevallen.

Hulpdiensten zijn onderweg en ter plaatse bezig met de afhandeling van het ongeval. Ingesloten verkeer wordt op de A67 bij Liessel via de linkerrijstrook langs het ongeval geleid. Vervolgens wordt een kraan ingezet om de vrachtwagen te takelen.

Volgens de huidige verwachting duurt de afhandeling tot ongeveer 22.00 uur. Weggebruikers worden geadviseerd de omleidingsroute te volgen via de A73 en A2, vanaf knooppunt Zaarderheiken.

Categoriën:

Transportrisico

Van der Lee

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Vraag & Aanbod

×