Clicky

dinsdag 28 oktober 2025 - 21:53 uur
HomeMEER NIEUWSVerder in het nieuwsMarco Borsato ontkent aantijgingen 'met klem' bij begin strafzaak

Marco Borsato ontkent aantijgingen ‘met klem’ bij begin strafzaak

UTRECHT – Marco Borsato heeft aan het begin van de ontuchtzaak tegen de zanger “met klem” benadrukt dat de feiten waarvan hij wordt verdacht niet kloppen. “Dit heeft niet plaatsgevonden”, zei de zanger.

De zaak was even daarvoor begonnen met het voordragen van de tenlastelegging door het Openbaar Ministerie. Justitie verdenkt Borsato van ontucht met een 15-jarig meisje.

Het proces ging verder met het bespreken van de relatie tussen het vermeende slachtoffer en haar moeder. De moeder was jarenlang voorzitter van de fanclub van de zanger. Borsato steunde haar financieel, zodat zij niet langer hoefde te schrijven voor erotische bladen. “Dat blok wilde ik niet aan mijn benen hebben hangen”, zei Borsato.

De rechtbank confronteerde de verdachte met de verklaringen van het slachtoffer, die zou zijn aangeraakt op borsten en billen. De aantijgingen laten hem niet onberoerd. “Ik heb me twintig jaar ingezet voor kinderen in de hele wereld waar niemand naar omkijkt en dan zou ik dit hebben gedaan?”, zei de oud-ambassadeur van War Child. “Je mag wassenbeelden van me omsmelten, gedenktegels uit de stoep halen en mijn muziek op de radio verbannen, maar dit raakt me in de kern van wie ik ben. Dit waarvan ik word beticht, heb ik niet gedaan. Ik heb zes jaar moeten wachten tot ik mijn zegje mag doen en ik ben blij dat ik hiertoe in de rechtbank de gelegenheid krijg.”

ViaANP

Transportrisico

Van der Lee

MagProtect

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

MagProtect

×