LIEMPDE – Bij een ernstig ongeval met meerdere vrachtwagens op de A2 ter hoogte van Liempde zijn woensdagmiddag 14 oktober twee personen zwaargewond geraakt. De snelweg is vanwege het ongeval afgesloten.
Het ongeval gebeurde kort voor 15.15 uur ter hoogte van hectometerpaal 134,3. Meerdere vrachtwagens kwamen door nog onbekende oorzaak met elkaar in botsing.
Vanwege de ernst van het ongeval werden verschillende hulpdiensten opgeroepen, waaronder een ambulance en een traumahelikopter uit Amsterdam.
Ook de brandweer uit Sint-Oedenrode kwam met een hulpverleningsvoertuig ter plaatse. Nog geen tien minuten na de eerste melding werd opgeschaald naar middel hulpverlening.
Door het ongeval is de A2 afgesloten voor het verkeer. Dit zorgt voor aanzienlijke verkeershinder in de omgeving.
Over de precieze toedracht van het ongeval en de toestand van de twee zwaargewonden zijn nog geen verdere bijzonderheden bekend.




