VLISSINGEN â De politie is op zoek naar twee uithalers die in de haven van Vlissingen hebben geprobeerd een zeecontainer te openen. De twee werden in maart tijdens twee opeenvolgende nachten vastgelegd door beveiligingscamera’s bij een overslagbedrijf in Ritthem.
Op de camerabeelden is te zien dat de mannen met behulp van een uitschuifladder een zeecontainer bereikten. Ze probeerden de container te openen, maar slaagden er niet in de deur open te krijgen.
Volgens de politie waren de twee waarschijnlijk uitgestuurd om drugs uit de container te halen.
Tweede nacht opnieuw terug
De mannen kwamen de daaropvolgende nacht opnieuw naar het overslagbedrijf. Ook toen werden ze door camera’s vastgelegd.
Tijdens deze tweede nacht kregen medewerkers van de douane de twee mannen in het vizier. Daarop sloegen zij op de vlucht.
Politie zoekt identiteit mannen
De politie heeft beelden van de uithalers openbaar gemaakt en vraagt mensen die de mannen herkennen of informatie hebben over hun identiteit om zich te melden.
Tips kunnen worden doorgegeven via de Opsporingstiplijn op 0800-6070. Anoniem informatie doorgeven kan via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.






