ALPHEN AAN DEN RIJN – De Belgische transportonderneming TDL Group is gestart met activiteiten op de Nederlandse markt. Hiervoor is TDL NL bv opgericht. Tegelijkertijd heeft het bedrijf drie nieuwe Volvo FH Aero 6×2-vrachtwagens aangeschaft, die dedicated worden ingezet voor het vervoer van betonnen prefabelementen voor MBS in Alphen aan den Rijn.
Dat meldt Peter Bergs, vestigingsmanager van TDL Group in Houthalen. TDL Group is onder meer gespecialiseerd in het vervoer van prefab-elementen en materialen voor de bouw- en infrasector.
Voor de uitbreiding naar Nederland heeft het Belgische transportbedrijf TDL NL bv opgericht. De drie nieuwe Volvo FH Aero 6×2’s zijn aangeschaft bij Volvo Group Truck Center in Alphen aan den Rijn.
Transport voor MBS
De drie nieuwe vrachtwagens worden volledig ingezet voor MBS Alphen aan den Rijn. TDL Group gaat voor het bedrijf transportactiviteiten met betonnen prefabelementen op de Nederlandse markt verzorgen.
“Met veel enthousiasme verwelkomen wij MBS Alphen aan den Rijn als nieuwe klant. Dankzij het vertrouwen van MBS mogen wij voortaan instaan voor hun transportactiviteiten van betonnen prefabelementen op de Nederlandse markt”, aldus Bergs.
Volgens hem past de samenwerking bij de groeistrategie van TDL Group en de ambitie van het bedrijf om zijn logistieke dienstverlening verder uit te breiden.
Uitbreiding binnenladertransport
De vestiging in Nederland moet tegelijkertijd bijdragen aan een verdere optimalisatie van het transportnetwerk van TDL Group. Daarbij ligt volgens het bedrijf met name de nadruk op binnenladertransporten.
Met dergelijke gespecialiseerde voertuigen kunnen onder meer grote betonnen prefabelementen worden vervoerd. Door nu ook vanuit Nederland actief te zijn, wil TDL Group zijn netwerk voor deze transporten verder versterken.
“Wij kijken uit naar een duurzame samenwerking en bedanken het hele team van MBS voor het vertrouwen. Op naar vele veilige en succesvolle kilometers samen”, zegt Bergs.






