ZWAAG – Bij een ernstig verkeersongeval tussen een vrachtwagen en een personenauto op de N307 bij Zwaag is woensdagavond één persoon om het leven gekomen. De personenauto kwam bij de botsing op zijn dak terecht. Volgens de politie zijn bij het ongeval meerdere slachtoffers betrokken.
Het ongeval gebeurde rond 21.20 uur op de N307 in de richting van Enkhuizen, ter hoogte van de Oostergouw. Hoe de vrachtwagen en de personenauto met elkaar in botsing
Hulpdiensten massaal uitgerukt
konden komen, is nog niet bekend.
De hulpdiensten rukten massaal uit. Meerdere ambulances, verschillende brandweereenheden en een traumahelikopter werden opgeroepen. Vanwege de omvang van de hulpverlening werd opgeschaald naar ‘Middel HV’.
De politie bevestigt dat één persoon bij het ongeval is overleden. Over het aantal andere slachtoffers en de ernst van hun verwondingen is nog geen nadere informatie bekendgemaakt.

N307 afgesloten
De N307 is richting Enkhuizen volledig afgesloten. Volgens de politie is de weg vanwege het ongeval deels in beide richtingen afgesloten. Ook de afslag van de A7 richting Enkhuizen is dicht.
De verwachting is dat de afsluiting richting Enkhuizen nog enige tijd zal duren.
De politie doet onderzoek naar de oorzaak en de exacte toedracht van het dodelijke ongeval. Mensen die informatie hebben of over camerabeelden beschikken, worden gevraagd contact op te nemen met de politie.






