HomeVerder in het nieuwsBinnenland48-jarige man overleden na crash tijdens politieachtervolging op afrit A73 bij Venlo
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

48-jarige man overleden na crash tijdens politieachtervolging op afrit A73 bij Venlo

VENLO – Een 48-jarige man is overleden nadat een auto met drie verdachten in de nacht van donderdag op vrijdag crashte op de afrit Venlo-Zuid van de A73. De politie achtervolgde de auto na een inbraak bij een tankstation in Kessel. De twee andere inzittenden raakten gewond en zijn aangehouden.

De melding van de inbraak bij een tankstation aan de Baarloseweg in Kessel kwam kort na 02.30 uur binnen bij de meldkamer. De verdachten gingen na de inbraak in een auto op de vlucht.

Bestuurder negeert stopteken

Een politiepatrouille zag het voertuig vervolgens rijden in Blerick. Agenten gaven de bestuurder een stopteken, maar die negeerde dat. Daarop zette de politie de achtervolging in.

Rond 02.50 uur raakte de auto van de verdachten van de weg op de afrit Venlo-Zuid van de A73. De drie inzittenden raakten daarbij gewond.

Een van hen, een 48-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, is aan zijn verwondingen overleden, meldt de politie.

Twee verdachten aangehouden

De twee andere inzittenden zijn een 28-jarige man en een 48-jarige man. Ook zij hebben geen vaste woon- of verblijfplaats. Beide mannen raakten bij de crash gewond en zijn voor behandeling naar het ziekenhuis gebracht.

De twee gewonde inzittenden zijn aangehouden als verdachten.

De politie doet verder onderzoek naar de inbraak, de achtervolging en het daaropvolgende ongeval.

spot_img

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

MEER NIEUWS