spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeTRANSPORTNIEUWSOngevallenAanhanger vrachtwagen kantelt op N277, weg urenlang deels dicht

Aanhanger vrachtwagen kantelt op N277, weg urenlang deels dicht

HELENAVEEN – Een aanhanger van een vrachtwagen is dinsdagmiddag gekanteld op de Middenpeelweg (N277), onder het viaduct van de A67. De aanhanger was geladen met elektrokasten. Bij het incident raakte niemand gewond.

Het ongeval gebeurde rond 16.30 uur. Door nog onbekende oorzaak kantelde de aanhanger op de Middenpeelweg.

De Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) is ter plaatse om onderzoek te doen naar het incident.

Elektrokasten uit aanhanger getakeld

Om de aanhanger te kunnen bergen, moesten eerst de vervoerde elektrokasten worden verwijderd. Deze zijn met behulp van een takel uit de gekantelde aanhanger gehaald. Daarna kon met de berging worden begonnen.

De werkzaamheden nemen naar verwachting nog enige tijd in beslag.

Afrit A67 afgesloten

Vanwege het ongeval en de bergingswerkzaamheden is de afrit van de A67 afgesloten. Ook een deel van de Middenpeelweg richting Koningslust is dicht voor het verkeer.

Volgens informatie vanaf de locatie hebben verschillende weggebruikers moeite met het opvolgen van de aanwijzingen van de wegbeheerder. De afsluitingen blijven van kracht zolang de bergingswerkzaamheden duren.

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres