Naam adverteerder: Bert Dekker
Advertentietekst
Wat ga je doen?
Als autolaadkraanchauffeur is geen dag hetzelfde! Je start tussen 5:00 en 6:00 uur, en na een korte controle van je vrachtwagen en autolaadkraan begin je je werkdag. Dit kun je verwachten:
Laden en lossen: Je laadt betonnen vloerplaten met je autolaadkraan bij de fabriek of vertrekt direct (geladen) naar een bouwplaats.
Op locatie: Je zorgt ervoor dat de goederen op de bouwplaats precies daar komen waar de aannemer ze nodig heeft. Veiligheid en precisie staan hierbij voorop.
Afwisseling: Elke rit brengt je naar een andere bouwplaats in Nederland, of het nu voor een woningbouwproject of een bedrijfspand is.
Terug naar de standplaats: Aan het einde van de dag los je je laatste lading of laad je alvast voor de volgende dag.