HomeWegvervoerGestolen VoertuigenTwee beladen opleggers van Transport Verachtert gestolen in België

Twee beladen opleggers van Transport Verachtert gestolen in België

GEEL/OLEN – In de nacht van zaterdag 31 oktober op zondag 1 november 2026 zijn in de omgeving van Geel/Olen in België twee beladen opleggers van Transport Verachtert gestolen. De diefstal vond rond 04.30 uur plaats. Volgens de melding zijn de opleggers meegenomen met twee trekkers die niet bij het transportbedrijf horen.

Het gaat om twee grijze schuifzeilopleggers van het merk Schwarzmüller. Beide opleggers zijn voorzien van duidelijk herkenbare reclame van Transport Verachtert op de zijkanten en achterdeuren.

De gestolen opleggers hebben de volgende kentekens en chassisnummers:

– Kenteken Q-AAG-442, chassisnummer eindigend op 0886
– Kenteken Q-AGR-429, chassisnummer eindigend op 5882

De opleggers waren op het moment van de diefstal beladen. Over de aard en waarde van de lading is geen informatie bekendgemaakt.

Oproep om uit te kijken naar gestolen opleggers

De eigenaren en andere betrokken partijen roepen vrachtwagenchauffeurs, transportbedrijven en overige weggebruikers op om uit te kijken naar de twee gestolen opleggers.

Wie een van de opleggers ziet of informatie heeft die kan bijdragen aan het terugvinden ervan, wordt verzocht contact op te nemen met Rens de Visser van KVDS Expertisekantoor.

Verachtert

Tips kunnen telefonisch, per sms of via WhatsApp worden doorgegeven op het Belgische telefoonnummer: +32 487 38 69 97

Ook informatie over de mogelijke verblijfplaats van de opleggers kan van belang zijn bij het terugvinden van de gestolen voertuigen.

spot_img

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

MEER NIEUWS