ECHT â Op de A2 van Eindhoven richting Maastricht blijft dinsdag 6 oktober tussen Echt en Roosteren de rechterrijstrook voorlopig afgesloten. Van de drie rijstroken zijn er daardoor slechts twee beschikbaar. Rijkswaterstaat waarschuwt voor extra files en vertraging gedurende de dag.
In de nacht van maandag 5 op dinsdag 6 oktober zijn werkzaamheden uitgevoerd ter voorbereiding op de verbreding van de A2 tussen de knooppunten Het Vonderen en Kerensheide.
Tijdens deze werkzaamheden is volgens Rijkswaterstaat materieel te dicht bij de vangrail komen te staan. Hierdoor kan de bermbeveiliging op dit moment niet voldoende veilig functioneren voor het verkeer.
Rechterrijstrook blijft dicht
Vanwege de ontstane situatie heeft Rijkswaterstaat besloten de rechterrijstrook tussen Echt en Roosteren voorlopig niet vrij te geven.
De afsluiting zorgde tijdens de ochtendspits voor extra hinder. Rijkswaterstaat verwacht dat ook gedurende de rest van de dag vertraging kan ontstaan en adviseert weggebruikers rekening te houden met extra reistijd.
Omleidingen richting Maastricht
Verkeer richting Maastricht kan volgens Rijkswaterstaat omrijden via Valkenswaard en BelgiÃĢ over de N74.
Weggebruikers die vanuit de richting Rotterdam komen, kunnen eerder kiezen voor een route via Antwerpen over de E313 en E314.
Het is nog niet bekend wanneer de rechterrijstrook tussen Echt en Roosteren weer voor het verkeer kan worden opengesteld.






