Clicky

donderdag 9 oktober 2025 - 15:41 uur
HomeMEER NIEUWSBedrijfsnieuwsGLS Netherlands breidt GLS Points uit door samenwerking met ViaTim

GLS Netherlands breidt GLS Points uit door samenwerking met ViaTim

GLS Netherlands breidt zijn Out-of-Home-netwerk uit door een nieuwe samenwerking met ViaTim. De samenwerking start met 200 nieuwe GLS Points die door heel Nederland worden toegevoegd aan het bestaande netwerk van Parcel Shops en Parcel Lockers. Een strategische zet van GLS Netherlands om te voldoen aan de groeiende vraag van ontvangers om pakketten op een zelfgekozen moment en locatie op te halen en in te leveren – en dat vóór de start van het piekseizoen.

Flexibiliteit in pakketbezorging

ViaTim Punten zijn afhaal- en retourlocaties die zich voornamelijk bij mensen thuis bevinden: buurtgenoten kunnen daar hun pakketten afhalen en retourneren. ViaTim wil op deze manier mensen in de wijk dichter bij elkaar brengen. Consumenten kunnen naast de Shops en Lockers nu ook een ViaTim Punt om de hoek kiezen bij het afrekenen in webshops. Zelfs als een pakket al door de bezorger is meegenomen, kunnen consumenten er nog voor kiezen om het bij een ViaTim Punt af te laten leveren.

De samenwerking draagt niet alleen bij aan een betere service voor ontvangers, maar stelt verzenders ook beter in staat om te voldoen aan de groeiende vraag naar levering in een Shop of Locker. Veel ViaTim Punten zijn ’s avonds open (vaak 16.00–21.00 uur), waardoor pakketten gemakkelijk na werktijd zijn op te halen.

“Ik ben heel blij dat we samen met ViaTim ons Out-of-Home-netwerk versneld kunnen uitbreiden. Met deze ViaTim Punten midden in woonwijken maken we het consumenten makkelijker dan ooit om pakketten af te halen en te retourneren, precies op het moment dat de drukte toeneemt”, zegt Luuk Speksnijder, Managing Director van GLS Netherlands.

“Samen met partners als GLS verbinden we buurten en maken we mensen blij. Ik ben ontzettend trots op dit partnerschap en kijk ernaar uit om samen met GLS niet alleen het komende piekseizoen tot een succes te maken, maar ook daarna te blijven werken aan meer gemak en een betere, efficiëntere pakketafhandeling”, aldus Ivo Goes, Directeur van ViaTim.

Transportrisico

Van der Lee

MagProtect

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

MagProtect

×