spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMEER NIEUWSVerder in het nieuwsAantal coronabesmettingen loopt weer op

Aantal coronabesmettingen loopt weer op

DE BILT – Het coronavirus verspreidt zich weer door het land, na maanden van rust. Het aantal besmettingen loopt relatief snel op.

Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) volgt de verspreiding van het virus door het rioolwater te meten. Het gemiddelde aantal coronadeeltjes lag vorige week 33 procent hoger dan de week ervoor.

In de afgelopen maand zijn de concentraties verviervoudigd. Het aantal virusdeeltjes ligt nu op het hoogste niveau sinds begin januari.

Op de RIVM-site Infectieradar geven meer mensen door dat hun coronatest positief was. Zo’n 1 procent van alle deelnemers meldde vorige week een besmetting, twee keer zoveel als de week ervoor. Ook dat percentage was sinds het begin van het jaar niet zo hoog. Het totale aantal deelnemers is wel laag, zegt het RIVM erbij.

ViaANP

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Hankook Tyres

IAA Transportation 2026

Tachograaf wordt databron: planner ziet direct hoeveel rijtijd chauffeur nog heeft

FRANKFURT – De digitale tachograaf bestaat dit jaar twintig jaar. Waar het apparaat bij...

Vrachtwagen houdt chauffeur in de gaten: Valeo toont nieuwe techniek op IAA 2026

HANNOVER – Valeo presenteert tijdens IAA Transportation 2026 in Hannover een breed pakket aan...

IAA Transportation 2026 pakt uit met ruim 150 wereldprimeurs en nieuwe producten

HANNOVER – De bedrijfswagenindustrie presenteert tijdens IAA Transportation 2026 in Hannover meer dan 150...