EINDHOVEN – Een dieplader met daarop een grote haspel met daarop een waterslang voor irrigatie bleek vrijdagmiddag te hoog voor de borden bij de Hovenring in Eindhoven. Ondanks dat de rol op een dieplader lag bleek het gevaarte nog toch te hoog.
De constructie die de haspel op zijn plek hield brak af, en de rol kwam naast de vrachtwagen op de weg terecht.
Met een kraan probeert men op dit moment de haspel los te krijgen, wat door alle verbogen onderdelen nog niet meevalt. Het gevaarte zal daarna op een nieuwe dieplader worden geladen voor vervoer.
Een aantal rijbanen van de Hovenring zijn afgesloten. Hoeveel hinder het verkeer zo in de spits gaat ondervinden is nog niet duidelijk, wel is het kruispunt rond die tijd normaal gesproken een drukke plek.