MOSKOU – Saudi-ArabiĆ« en de Verenigde Arabische Emiraten worden op dit moment overwogen als plek voor een ontmoeting tussen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin. Dat zeggen Russische bronnen tegen persbureau Reuters.
Trump zei dit weekend dat hij binnenkort met Poetin wil spreken, onder meer over de oorlog in OekraĆÆne. Poetin gaf eerder al aan dat hij openstaat voor een gesprek met de nieuwe Amerikaanse president.
Volgens Reuters zijn hoge Russische ambtenaren de afgelopen weken naar Saudi-Arabiƫ en de VAE gereisd, maar zouden nog niet alle betrokken diplomaten ervan overtuigd zijn dat het een goede plek is voor een ontmoeting. Beide landen in het Midden-Oosten hebben militaire banden met de Verenigde Staten.