Clicky

zaterdag 31 januari 2026 - 10:23 uur
HomeTRANSPORTNIEUWSOngevallenVrachtwagen in de vangrail op A15

Vrachtwagen in de vangrail op A15

RIDDERKERK – De A15 richting Ridderkerk is zaterdagochtend afgesloten tussen knooppunt Benelux en Rotterdam-Heijplaat na een ongeval met een vrachtwagen. Dat meldt Rijkswaterstaat.

De vrachtwagen is op de hoofdrijbaan geschaard en staat aan de linkerkant tegen de vangrail. Daarbij is een groot deel van de vangrail beschadigd geraakt. Ook is de dieseltank van de vrachtwagen vernield, waardoor een grote plas diesel op het wegdek ligt.

De hoofdrijbaan richting Ridderkerk is volledig afgesloten. Op de hoofdrijbaan richting knooppunt Benelux is één rijstrook afgesloten. Ingesloten verkeer wordt zo lang mogelijk langs het ongeval geleid, maar de weg blijft voorlopig dicht vanwege reinigingswerkzaamheden, berging van het voertuig en herstel van de vangrail.

Foto: Rijkswaterstaat

Meerdere hulpdiensten zijn ter plaatse. De chauffeur van de vrachtwagen is in de ambulance onderzocht. Op dit moment is niet bekend of hij gewond is geraakt.

Verkeer kan gebruikmaken van de rechter parallelrijbaan, maar moet rekening houden met een vertraging van circa 20 minuten. Een eindtijd van de afsluiting is nog niet bekend.

Transportrisico

Van der Lee

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

Vraag & Aanbod