Clicky

vrijdag 31 oktober 2025 - 15:48 uur
HomeTRANSPORTNIEUWSWeer & VerkeerOpnieuw stenen op de snelweg gegooid op de A50

Opnieuw stenen op de snelweg gegooid op de A50 [+foto’s]

KLARENBEEK – De A50 is in de nacht van donderdag op vrijdag afgesloten geweest tussen Loenen en knooppunt Beekbergen nadat er stenen van een viaduct waren gegooid. Het incident vond plaats ter hoogte van de Elsbosweg in Klarenbeek.

Twee auto’s raakten hierdoor beschadigd en zijn door een bergingsbedrijf afgesleept. De politie sloot het wegvak af om onderzoek te doen naar de herkomst van de stenen en de dader(s).

Op foto’s is te zien dat er waarschuwingsbordjes op de snelweg zijn geplaatst en dat agenten de stenen in bewijszakken verzamelden.

Eerdere incidenten op A1 en A50

Het is niet de eerste keer dat er stenen van viaducten zijn gegooid in deze regio. In juni en juli werden ook al meerdere soortgelijke incidenten gemeld op de A1 en de A50, waarbij eveneens voertuigen schade opliepen.

Foto: Persbureau Heitink

Naar aanleiding van die eerdere voorvallen plaatste Rijkswaterstaat een camera op het viaduct aan de Hoog Buurloseweg, in een poging daders op beeld vast te leggen.

De politie onderzoekt of het incident van vannacht verband houdt met de eerdere gevallen.

Transportrisico

Van der Lee

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

×