Clicky

zondag 28 september 2025 - 21:09 uur
HomeMEER NIEUWSOvernames en FusiesVan der Heijden Transport neemt activiteiten M. Bakkers Transport over

Van der Heijden Transport neemt activiteiten M. Bakkers Transport over

BLADEL/HAPERT – Van der Heijden Transport neemt per 1 oktober de activiteiten van M. Bakkers Transport uit Bladel over. Dat blijkt uit een interne e-mail van de directie aan de werlnemers die vandaag bij Transport Online binnenkwam.

De overname houdt in dat alle vrachtwagens, het personeel en het werk van M. Bakkers Transport worden geïntegreerd binnen Van der Heijden Transport. In totaal gaat het om 17 open combi’s voor aanhangertransporten, 5 trekkers met koelopleggers, 2 trekkers met citytrailers en 1 trekker met open oplegger voor diverse klanten.

De planning van de activiteiten blijft in handen van Mark en Joeri Bakkers. Vanaf woensdag 1 oktober nemen zij plaats op het plannerskantoor van Van der Heijden Transport. Volgens de interne mededeling zullen medewerkers van Van der Heijden Transport weinig merken van de overname, omdat de vrachtwagens doorgaans bij opdrachtgevers gestationeerd staan.

Over de reden van de overname is in de e-mail niets gecommuniceerd.

Goede naam in de markt

M. Bakkers Transport, gevestigd aan de Bleijenhoek in Bladel, is gespecialiseerd in het vervoeren van onder meer aanhangwagens, landbouwvoertuigen, auto’s, caravans en (zee)kisten. Het bedrijf verzorgt zowel nationale als internationale transporten.

M. Bakkers Transport werd in 1996 opgericht door Marc Bakkers, die begon als eigen rijder met één trekker voor diverse transportbedrijven en bevrachtingskantoren. De vraag naar zijn diensten groeide gestaag en door de jaren heen wist het bedrijf een sterke positie in de markt op te bouwen. Bakkers staat bekend om zijn expertise en kennis in het vakgebied, evenals om een hoge servicegraad en klantvriendelijkheid.

Familiebedrijf sinds 1932

Van der Heijden Transport is een familiebedrijf dat sinds 1932 actief is in transport en logistieke dienstverlening. Het bedrijf begon destijds met regionaal vervoer per paard en wagen. Inmiddels staat de derde generatie aan het roer en is de organisatie uitgegroeid tot een bedrijf met 165 medewerkers, actief in (inter)nationaal wegtransport en warehousing.

Volgens het bedrijf is de markt en de organisatie door de jaren heen sterk veranderd, maar niet de motivatie om klanten op logistiek gebied zoveel mogelijk te ontzorgen en een service te bieden die verwachtingen overtreft. Deze visie, die vanaf het begin onderdeel uitmaakt van de bedrijfsvoering, heeft ervoor gezorgd dat Van der Heijden Transport & Logistiek een bekende en erkende naam is binnen de logistieke sector.

Transportrisico

Van der Lee

MagProtect

MEER NIEUWS

Transportrisico

Van der Lee

MagProtect

×