<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>winststijging &#8211; Transport Online</title>
	<atom:link href="https://www.transport-online.nl/tag/winststijging/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://www.transport-online.nl</link>
	<description>Elke dag nieuw(s)!</description>
	<lastBuildDate>Wed, 29 Jul 2026 17:39:23 +0000</lastBuildDate>
	<language>nl-NL</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=7.1.3</generator>

<image>
	<url>https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2023/12/cropped-Favicon-32x32.png</url>
	<title>winststijging &#8211; Transport Online</title>
	<link>https://www.transport-online.nl</link>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image> 
	<item>
		<title>Airbus boekt hogere winst door meer afgeleverde vliegtuigen</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/133537/airbus-boekt-hogere-winst-door-meer-afgeleverde-vliegtuigen/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Jul 2026 17:39:23 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Luchtvaart]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[Airbus]]></category>
		<category><![CDATA[toename]]></category>
		<category><![CDATA[afleveringen]]></category>
		<category><![CDATA[winststijging]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=133537</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Airbus-02.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Airbus" decoding="async" fetchpriority="high" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Airbus-02.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Airbus-02-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Airbus-02-696x396.jpg 696w" sizes="(max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>TOULOUSE &#8211; Airbus heeft in de eerste helft van dit jaar een flink hogere winst behaald, vooral door de levering van meer verkeersvliegtuigen aan klanten. Daarnaast handhaafde de Europese vliegtuigbouwer zijn doelstelling voor de levering van het recordaantal van ongeveer 870 toestellen in heel dit jaar. Volgens Airbus steeg de nettowinst met 47 procent tot [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Waberer’s ziet winst fors stijgen</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/121543/waberers-ziet-winst-fors-stijgen/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 23 Mar 2026 11:18:11 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[Waberer's]]></category>
		<category><![CDATA[winststijging]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=121543</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Waberer&#039;s" decoding="async" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01-696x396.jpg 696w" sizes="(max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>BUDAPEST – De Hongaarse Waberer’s Group heeft in 2025 een duidelijke groei gerealiseerd. De onderneming boekte een geconsolideerde omzet van 816,2 miljoen euro, een stijging van 7,7 procent ten opzichte van een jaar eerder. Het bedrijfsresultaat (EBIT) nam met 28,8 procent toe tot 58 miljoen euro, terwijl de nettowinst meer dan verdubbelde tot 43,6 miljoen [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
	</channel>
</rss>
