<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>bedrijfsresultaten &#8211; Transport Online</title>
	<atom:link href="https://www.transport-online.nl/tag/bedrijfsresultaten/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://www.transport-online.nl</link>
	<description>Elke dag nieuw(s)!</description>
	<lastBuildDate>Tue, 20 Oct 2026 15:13:38 +0000</lastBuildDate>
	<language>nl-NL</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=7.1.3</generator>

<image>
	<url>https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2023/12/cropped-Favicon-32x32.png</url>
	<title>bedrijfsresultaten &#8211; Transport Online</title>
	<link>https://www.transport-online.nl</link>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image> 
	<item>
		<title>Jan de Rijk Logistics lijdt miljoenenverlies en grijpt in bij inzet vrachtwagens en chauffeurs</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/142391/jan-de-rijk-logistics-lijdt-miljoenenverlies-en-grijpt-in-bij-inzet-vrachtwagens-en-chauffeurs/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 20 Oct 2026 15:13:38 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[jaarcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[verlies]]></category>
		<category><![CDATA[Jan de Rijk Logistics]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=142391</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1500" height="844" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Jan de Rijk Logistics" decoding="async" fetchpriority="high" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics.jpg 1500w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics-720x405.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics-1200x675.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics-320x180.jpg 320w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics-768x432.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics-746x420.jpg 746w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics-696x392.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/10/Jan-de-Rijk-Logistics-1068x601.jpg 1068w" sizes="(max-width: 1500px) 100vw, 1500px" /></p>ROOSENDAAL – Jan de Rijk Logistics heeft 2025 afgesloten met een nettoverlies van 2,6 miljoen euro. Een jaar eerder boekte het transport- en logistiekbedrijf nog een nettowinst van ruim 466.000 euro. De omzet daalde van 247 miljoen euro in 2024 naar 234,5 miljoen euro in 2025. Volgens het familiebedrijf hebben lagere transportvolumes en aanhoudende druk [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Omzet Sligro Food Group daalt naar 660 miljoen euro, bedrijf verwacht lager resultaat over 2026</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/141837/omzet-sligro-food-group-daalt-naar-660-miljoen-euro-bedrijf-verwacht-lager-resultaat-over-2026/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 15 Oct 2026 09:34:00 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[Sligro]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[daling]]></category>
		<category><![CDATA[omzet]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=141837</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="1200" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Sligro" decoding="async" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02-410x410.jpg 410w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02-683x683.jpg 683w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02-182x182.jpg 182w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02-768x768.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02-420x420.jpg 420w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02-696x696.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Sligro-Drachten-02-1068x1068.jpg 1068w" sizes="(max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>VEGHEL – Sligro Food Group heeft in het derde kwartaal van 2026 een omzet gerealiseerd van 660 miljoen euro. Dat is 4 miljoen euro minder dan in dezelfde periode vorig jaar, toen de omzet 664 miljoen euro bedroeg. De groothandelsonderneming kampt met terughoudende consumentenbestedingen, hoge energieprijzen en een afnemende bezoekfrequentie in de horeca. Sligro verwacht [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Omzet Waberer&#8217;s groeit naar 435 miljoen euro ondanks hoge brandstofprijzen</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/134923/omzet-waberers-groeit-naar-435-miljoen-euro-ondanks-hoge-brandstofprijzen/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 13 Aug 2026 13:16:43 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[Waberer's]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=134923</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1400" height="898" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Waberer&#039;s" decoding="async" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers.jpg 1400w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers-639x410.jpg 639w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers-1065x683.jpg 1065w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers-284x182.jpg 284w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers-768x493.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers-655x420.jpg 655w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers-696x446.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Waberers-1068x685.jpg 1068w" sizes="(max-width: 1400px) 100vw, 1400px" /></p>BOEDAPEST – Waberer’s Group heeft in de eerste helft van 2026 een omzet van 435 miljoen euro behaald, 9,4 procent meer dan een jaar eerder. De omzet uit de logistieke activiteiten groeide met bijna 7 procent tot circa 342 miljoen euro. Het Hongaarse transport- en logistiekconcern ziet bovendien signalen dat vraag en aanbod op de [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Hapag-Lloyd ziet vrachtvolumes en tarieven aantrekken, maar Hormuz-crisis kost 600 miljoen dollar</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/134844/hapag-lloyd-ziet-vrachtvolumes-en-tarieven-aantrekken-maar-hormuz-crisis-kost-600-miljoen-dollar/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 13 Aug 2026 08:05:06 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[Hapag Lloyd]]></category>
		<category><![CDATA[verlies]]></category>
		<category><![CDATA[tweede kwartaal]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=134844</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1500" height="750" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Hapag Lloyd - Manila Express" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express.jpg 1500w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express-720x360.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express-1200x600.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express-320x160.jpg 320w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express-768x384.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express-840x420.jpg 840w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express-696x348.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Hapag-Lloyd-Manila-Express-1068x534.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1500px) 100vw, 1500px" /></p>HAMBURG – Containerrederij Hapag-Lloyd heeft in het tweede kwartaal van 2026 geprofiteerd van hogere vervoersvolumes en flink gestegen vrachttarieven. Tegelijkertijd drukte de situatie in het Midden-Oosten zwaar op de resultaten. De blokkade van de Straat van Hormuz zorgde in het tweede kwartaal voor ongeveer 600 miljoen dollar aan extra kosten. Hapag-Lloyd boekte in het tweede [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Waarom Fraport ondanks hogere omzet toch veel minder winst overhoudt</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/134219/waarom-fraport-ondanks-hogere-omzet-toch-veel-minder-winst-overhoudt/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 06 Aug 2026 10:09:53 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Luchtvaart]]></category>
		<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[luchthaven]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[Fraport]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=134219</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1500" height="1000" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Fraport" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven.jpg 1500w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven-615x410.jpg 615w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven-1025x683.jpg 1025w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven-273x182.jpg 273w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven-768x512.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven-630x420.jpg 630w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven-696x464.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/08/Fraport-Luchthaven-1068x712.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1500px) 100vw, 1500px" /></p>FRANKFURT – Luchthavenexploitant Fraport heeft in de eerste helft van 2026 de omzet en het operationele resultaat zien stijgen, maar de nettowinst daalde met bijna de helft. Volgens het bedrijf komt dat vooral door hogere rentelasten na de ingebruikname van nieuwe terminals in Frankfurt en Lima. De vooruitzichten voor heel 2026 blijven ongewijzigd. De omzet [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>TRATON ziet orderinstroom met 30 procent stijgen en scherpt verwachtingen voor 2026 aan</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/132981/traton-ziet-orderinstroom-met-30-procent-stijgen-en-scherpt-verwachtingen-voor-2026-aan/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 23 Jul 2026 10:31:06 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[orders]]></category>
		<category><![CDATA[halfjaarcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[MAN]]></category>
		<category><![CDATA[Scania]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=132981</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1500" height="1000" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Traton halfjaarcijfers" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers.jpg 1500w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers-615x410.jpg 615w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers-1025x683.jpg 1025w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers-273x182.jpg 273w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers-768x512.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers-630x420.jpg 630w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers-696x464.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/07/Traton-halfjaarcijfers-1068x712.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1500px) 100vw, 1500px" /></p>MÜNCHEN – TRATON Group, het moederbedrijf van Scania, MAN Truck &#38; Bus, International Motors en Volkswagen Truck &#38; Bus, heeft de winstgevendheid in de eerste helft van 2026 verbeterd. De orderinstroom steeg met 30 procent ten opzichte van een jaar eerder, terwijl de omzet stabiel bleef op 22 miljard euro. Door het herstel van de [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Maersk ziet volumegroei in alle divisies ondanks onrust op wereldmarkt</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/126044/maersk-ziet-volumegroei-in-alle-divisies-ondanks-onrust-op-wereldmarkt/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 07 May 2026 07:47:09 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Scheepvaart]]></category>
		<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[groei]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[Maersk]]></category>
		<category><![CDATA[vracht]]></category>
		<category><![CDATA[vrachttarieven]]></category>
		<category><![CDATA[EBITDA]]></category>
		<category><![CDATA[omzet]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=126044</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Maersk-Eindhoven.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Maersk" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Maersk-Eindhoven.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Maersk-Eindhoven-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Maersk-Eindhoven-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>KOPENHAGEN &#8211; Maersk heeft in het eerste kwartaal van 2026 volumegroei geboekt in al zijn bedrijfssegmenten. De Deense containerrederij en logistieke dienstverlener profiteerde van een sterke vraag naar containervervoer, operationele verbeteringen en strikte kostenbeheersing, ondanks aanhoudende volatiliteit op de wereldmarkt en de gevolgen van het conflict in het Midden-Oosten. Het concern realiseerde in het eerste [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Daimler Truck ziet orders in eerste kwartaal met 50 procent stijgen ondanks lagere winst</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/125966/daimler-truck-ziet-orders-in-eerste-kwartaal-met-50-procent-stijgen-ondanks-lagere-winst/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 06 May 2026 09:36:46 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[omzetcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[Daimler Truck]]></category>
		<category><![CDATA[Mitsubishi Fuso]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=125966</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="899" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Daimler Truck" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-547x410.jpg 547w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-912x683.jpg 912w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-243x182.jpg 243w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-768x575.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-561x420.jpg 561w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-80x60.jpg 80w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-696x521.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-1068x800.jpg 1068w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/07/Daimler-Truck-02-265x198.jpg 265w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>LEINFELDEN-ECHTERDINGEN – Daimler Truck heeft in het eerste kwartaal van 2026 fors meer orders binnengehaald. De fabrikant noteerde wereldwijd een stijging van 50 procent tot 114.043 voertuigen, tegenover 76.222 een jaar eerder. Vooral in Noord-Amerika trok de vraag sterk aan. Ondanks de sterke orderinstroom stonden omzet en winst in het eerste kwartaal onder druk door [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Pakketbezorger UPS boekt minder winst na grote reorganisatie</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/125291/pakketbezorger-ups-boekt-minder-winst-na-grote-reorganisatie/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Apr 2026 12:25:19 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaat]]></category>
		<category><![CDATA[UPS]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=125291</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/UPS-01.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="UPS" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/UPS-01.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/UPS-01-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/UPS-01-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>ATLANTA &#8211; De Amerikaanse pakketbezorger UPS heeft in het eerste kwartaal van 2026 minder winst geboekt dan een jaar geleden. De winstdaling volgt op het besluit van UPS om het aantal leveringen voor grootste klant Amazon flink te verminderen. Een groot deel van de opdrachten van webwinkel Amazon zou namelijk niet winstgevend genoeg zijn. Als [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>PostNL profiteert van verkiezingspost, pakketvolume gezakt</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/125216/postnl-profiteert-van-verkiezingspost-pakketvolume-gezakt/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 28 Apr 2026 07:19:19 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[omzetcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[pakketten]]></category>
		<category><![CDATA[winstcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[postvolumes]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=125216</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-06.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="PostNL" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-06.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-06-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-06-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>DEN HAAG &#8211; PostNL heeft in het eerste kwartaal meer omzet behaald met het bezorgen van post, terwijl het bezorgen van pakketjes juist minder geld opleverde. De onderneming profiteerde van verkiezingspost, terwijl de pakketmarkt kampte met zwakkere marktgroei door lagere consumentenbestedingen. De cijfers lijken de omgekeerde wereld van het beeld dat PostNL vaak schetst. De [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Boeing levert meer verkeersvliegtuigen af</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/124810/boeing-levert-meer-verkeersvliegtuigen-af/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 22 Apr 2026 12:10:59 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Luchtvaart]]></category>
		<category><![CDATA[Boeing]]></category>
		<category><![CDATA[verkeersvliegtuigen]]></category>
		<category><![CDATA[omzet]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=124810</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Boeing-03.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Boeing" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Boeing-03.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Boeing-03-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Boeing-03-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>ARLINGTON &#8211; Boeing heeft in het eerste kwartaal van dit jaar meer verkeersvliegtuigen aan klanten afgeleverd dan een jaar eerder, waardoor de omzet is gestegen. Volgens de vliegtuigmaker ging het om 143 toestellen, tegen 130 die een jaar eerder aan klanten werden overgedragen. Volgens persbureau Bloomberg is dat het hoogste aantal leveringen voor een eerste [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Dachser groeit ondanks economische tegenwind en zet in op verdere investeringen</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/123936/dachser-groeit-ondanks-economische-tegenwind-en-zet-in-op-verdere-investeringen/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 14 Apr 2026 11:51:32 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[Dachser]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=123936</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1500" height="844" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Dachser" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser.jpg 1500w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser-720x405.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser-1200x675.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser-320x180.jpg 320w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser-768x432.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser-746x420.jpg 746w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser-696x392.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/04/Dachser-1068x601.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1500px) 100vw, 1500px" /></p>WADDINXVEEN – Dachser heeft in 2025 opnieuw groei gerealiseerd, ondanks uitdagende marktomstandigheden. De logistiek dienstverlener zag de omzet stijgen naar circa 8,3 miljard euro, een toename van 3,1 procent en een nieuw record voor het bedrijf. Het vervoerde volume nam toe tot 46,7 miljoen ton (+5,8 procent) en het aantal zendingen groeide naar 86,2 miljoen [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Deutsche Bahn boekt weer operationele winst, maar DB Cargo blijft verlieslatend</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/122164/deutsche-bahn-boekt-weer-operationele-winst-maar-db-cargo-blijft-verlieslatend/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 27 Mar 2026 13:18:29 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Spoorvervoer]]></category>
		<category><![CDATA[DB Cargo]]></category>
		<category><![CDATA[saneringsplan]]></category>
		<category><![CDATA[jaarcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[Deutsche Bahn]]></category>
		<category><![CDATA[DB]]></category>
		<category><![CDATA[winstcijfers]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=122164</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="675" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Deutsche Bahn" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein-720x405.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein-320x180.jpg 320w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein-768x432.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein-747x420.jpg 747w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein-696x392.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/DB-Trein-1068x601.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>BERLIJN – Deutsche Bahn heeft in 2025 weer een positief operationeel resultaat behaald, maar onder de streep blijft het spoorbedrijf verliesgevend. Dat blijkt uit de jaarcijfers die het concern presenteerde. De omzet van Deutsche Bahn steeg met 3 procent naar circa 27 miljard euro. Het aangepaste operationele resultaat (EBIT) kwam uit op een plus van [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Omzetstijging en honderden nieuwe winkels: Action bereidt stap naar VS voor</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/121927/omzetstijging-en-honderden-nieuwe-winkels-action-bereidt-stap-naar-vs-voor/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 26 Mar 2026 08:19:42 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[jaarcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[uitbreiding]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[Action]]></category>
		<category><![CDATA[omzet]]></category>
		<category><![CDATA[winkels]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=121927</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="900" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Action" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-547x410.jpg 547w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-911x683.jpg 911w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-243x182.jpg 243w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-768x576.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-560x420.jpg 560w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-80x60.jpg 80w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-696x522.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-1068x801.jpg 1068w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2024/07/Action-02-265x198.jpg 265w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>ZWAAGDIJK-OOST – Non-food discounter Action heeft in 2025 een sterke groei gerealiseerd. De netto-omzet steeg naar €16 miljard, een toename van 16 procent ten opzichte van 2024. De like-for-like-omzetgroei bedroeg 4,9 procent. Ook de operationele EBITDA nam toe, met 14 procent tot €2.367 miljoen. Het bedrijf publiceerde donderdag zijn Action Update met daarin de jaarresultaten [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Agrifirm boekt sterk financieel herstel en keert miljoenen uit aan leden</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/121847/agrifirm-boekt-sterk-financieel-herstel-en-keert-miljoenen-uit-aan-leden/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 25 Mar 2026 12:56:05 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[omzet]]></category>
		<category><![CDATA[jaarcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[uitkering]]></category>
		<category><![CDATA[Agrifirm]]></category>
		<category><![CDATA[nettoresultaat]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=121847</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Agrifirm.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Agrifirm" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Agrifirm.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Agrifirm-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Agrifirm-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>APELDOORN – Royal Agrifirm Group heeft in 2025 een duidelijk verbeterd financieel resultaat geboekt. Dat blijkt uit het op 25 maart 2026 gepubliceerde jaarverslag van de agrarische coöperatie. Het bedrijfsresultaat kwam uit op 28,2 miljoen euro, een stijging van 236 procent ten opzichte van een jaar eerder. Het nettoresultaat bedroeg 10,3 miljoen euro, waardoor Agrifirm [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Raben Group sluit 2025 af met groei en versterkt Europese netwerk</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/121679/raben-group-sluit-2025-af-met-groei-en-versterkt-europese-netwerk/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 24 Mar 2026 09:56:04 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[omzet]]></category>
		<category><![CDATA[overname]]></category>
		<category><![CDATA[omzetcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[winstcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[Raben]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=121679</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="800" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Raben" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben-615x410.jpg 615w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben-1025x683.jpg 1025w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben-273x182.jpg 273w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben-768x512.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben-630x420.jpg 630w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben-696x464.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Raben-1068x712.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>HOOGEVEEN – Logistiek dienstverlener Raben Group kijkt terug op een dynamisch jaar, waarin het bedrijf ondanks uitdagende marktomstandigheden belangrijke stappen zette om zijn positie in Europa te versterken. Vooral in Nederland lag in 2025 de nadruk op uitbreiding van het netwerk, integratie van nieuwe activiteiten en strategische investeringen. Een belangrijke ontwikkeling was de overname van [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Waberer’s ziet winst fors stijgen</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/121543/waberers-ziet-winst-fors-stijgen/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 23 Mar 2026 11:18:11 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[Waberer's]]></category>
		<category><![CDATA[winststijging]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=121543</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Waberer&#039;s" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Waberers-01-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>BUDAPEST – De Hongaarse Waberer’s Group heeft in 2025 een duidelijke groei gerealiseerd. De onderneming boekte een geconsolideerde omzet van 816,2 miljoen euro, een stijging van 7,7 procent ten opzichte van een jaar eerder. Het bedrijfsresultaat (EBIT) nam met 28,8 procent toe tot 58 miljoen euro, terwijl de nettowinst meer dan verdubbelde tot 43,6 miljoen [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Boskalis boekt uitzonderlijk sterk jaar met € 775 miljoen nettowinst en orderboek van € 7 miljard</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/119735/boskalis-boekt-uitzonderlijk-sterk-jaar-met-e-775-miljoen-nettowinst-en-orderboek-van-e-7-miljard/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 05 Mar 2026 09:33:58 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Scheepvaart]]></category>
		<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[Boskalis]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=119735</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="800" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Boskalis Bokalift" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift-615x410.jpg 615w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift-1025x683.jpg 1025w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift-273x182.jpg 273w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift-768x512.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift-630x420.jpg 630w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift-696x464.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2026/03/Boskalis-Bokalift-1068x712.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>PAPENDRECHT – Koninklijke Boskalis heeft in 2025 opnieuw sterke financiële resultaten geboekt. Het maritieme dienstverleningsbedrijf realiseerde een omzet van €4,5 miljard en een EBITDA van €1,3 miljard. De nettowinst kwam uit op €775 miljoen, terwijl de orderportefeuille stabiel bleef op €7 miljard. De omzet steeg licht ten opzichte van 2024, toen Boskalis €4,4 miljard omzet [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>easyJet sluit eerste kwartaal boekjaar 2026 af met groter verlies</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/115637/easyjet-sluit-eerste-kwartaal-boekjaar-2026-af-met-groter-verlies/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 29 Jan 2026 08:19:28 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Luchtvaart]]></category>
		<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[easyJet]]></category>
		<category><![CDATA[kwartaalcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[verlies]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=115637</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/easyJet-20.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="EasyJet" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/easyJet-20.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/easyJet-20-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/easyJet-20-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>LONDEN – easyJet heeft het eerste kwartaal van het boekjaar 2026 (eindigend op 31 december 2025) afgesloten met een verlies vóór belastingen van £93 miljoen. Dat is £32 miljoen meer dan in dezelfde periode een jaar eerder. Volgens de luchtvaartmaatschappij ligt dit in lijn met de verwachtingen en hangt het verlies samen met strategische investeringen [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Action groeit door in derde kwartaal 2025: 17,4 procent omzetstijging en sterke klantenstroom</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/106003/action-groeit-door-in-derde-kwartaal-2025-174-procent-omzetstijging-en-sterke-klantenstroom/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 13 Nov 2025 08:52:04 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[omzetstijging]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[groei]]></category>
		<category><![CDATA[Action]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=106003</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="801" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01-614x410.jpg 614w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01-1023x683.jpg 1023w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01-273x182.jpg 273w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01-768x513.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01-629x420.jpg 629w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01-696x465.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Action-01-1068x713.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>ZWAAGDIJK-OOST – Non-food discounter Action blijft stevig doorgroeien. Ondanks dalend consumentenvertrouwen in grote delen van Europa realiseerde de winkelketen in de eerste negen maanden van 2025 een netto-omzet van € 11,2 miljard. Dat is 17,4 procent meer dan in dezelfde periode vorig jaar. De like-for-like omzetgroei kwam uit op 6,3 procent, vooral dankzij een sterke [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Iveco Group verlaagt winstverwachting voor 2025 na zwak derde kwartaal</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/105368/iveco-group-verlaagt-winstverwachting-voor-2025-na-zwak-derde-kwartaal/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 06 Nov 2025 16:42:17 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Wegvervoer]]></category>
		<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[kwartaalcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[verkoopcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[Iveco Group]]></category>
		<category><![CDATA[Iveco]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=105368</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Iveco-01.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="Iveco" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Iveco-01.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Iveco-01-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/Iveco-01-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>TURIJN – Iveco Group heeft in het derde kwartaal van 2025 de winst fors zien teruglopen en past daarom zijn jaarverwachting naar beneden aan. De Italiaanse truck- en busfabrikant behaalde in het derde kwartaal een aangepaste operationele winst (Adjusted EBIT) van 111 miljoen euro, een daling van 39 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Winst KLM blijft achter, terwijl Air France resultaat opvoert</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/105235/winst-klm-blijft-achter-terwijl-air-france-resultaat-opvoert/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 06 Nov 2025 08:15:22 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Luchtvaart]]></category>
		<category><![CDATA[KLM]]></category>
		<category><![CDATA[omzet]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[winst]]></category>
		<category><![CDATA[kwartaalcijfers]]></category>
		<category><![CDATA[Air France]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=105235</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="798" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="KLM Vliegtuig PH-BXY" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048-617x410.jpg 617w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048-1027x683.jpg 1027w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048-274x182.jpg 274w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048-768x511.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048-632x420.jpg 632w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048-696x463.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/09/KLM-048-1068x710.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>PARIJS &#8211; De Nederlandse tak van Air France-KLM blijft het zorgenkindje binnen de luchtvaartcombinatie. Het luchtvaartconcern wist een iets hogere winst te boeken, maar KLM werd in het derde kwartaal minder winstgevend. De luchtvaartmaatschappij kampte onder andere met dure stakingen bij het grondpersoneel en hogere tarieven op Schiphol. De omzet van Air France-KLM steeg het [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Montea sluit meerdere nieuwe huurcontracten in derde kwartaal</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/105052/montea-sluit-meerdere-nieuwe-huurcontracten-in-derde-kwartaal/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Tue, 04 Nov 2025 18:47:27 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Logistiek]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[Montea]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=105052</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="1200" height="800" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers.jpg 1200w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers-615x410.jpg 615w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers-1025x683.jpg 1025w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers-273x182.jpg 273w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers-768x512.jpg 768w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers-630x420.jpg 630w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers-696x464.jpg 696w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/2025/11/Montea-cijfers-1068x712.jpg 1068w" sizes="auto, (max-width: 1200px) 100vw, 1200px" /></p>AMSTERDAM &#8211; Logistiek vastgoedontwikkelaar en -investeerder Montea heeft nauwelijks last van de normaliserende gebruikersmarkt voor logistiek vastgoed in Nederland. Dat blijkt uit de cijfers over het derde kwartaal. Twee Montea-locaties, één in Tiel en één in Beuningen, zijn in de afgelopen drie maanden verhuurd. Concernbreed noteerde Montea opnieuw goede cijfers: het operationeel resultaat in de [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Groter verlies voor PostNL terwijl postvolume verder slinkt</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/104799/groter-verlies-voor-postnl-terwijl-postvolume-verder-slinkt/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 03 Nov 2025 07:18:24 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[PostNL]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=104799</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-11.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-11.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-11-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/PostNL-11-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>DEN HAAG &#8211; PostNL heeft afgelopen kwartaal een groter verlies in de boeken gezet. Hoewel de Tweede Kamerverkiezingen voor extra post zorgden, daalde de totale hoeveelheid te bezorgen brieven en andere poststukken verder. Dit werd niet in gelijke mate gecompenseerd door de pakketdivisie. Volgens PostNL onderstrepen de cijfers bij de posttak &#8220;de dringende noodzaak tot [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
		<item>
		<title>MAN Truck &#038; Bus boekt solide resultaten ondanks zwakke markt</title>
		<link>https://www.transport-online.nl/104359/man-truck-bus-boekt-solide-resultaten-ondanks-zwakke-markt/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Transport Online]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 29 Oct 2025 10:53:31 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Wegvervoer]]></category>
		<category><![CDATA[Financieel]]></category>
		<category><![CDATA[bedrijfsresultaten]]></category>
		<category><![CDATA[MAN Truck & Bus]]></category>
		<category><![CDATA[cijfers]]></category>
		<category><![CDATA[MAN]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://www.transport-online.nl/?p=104359</guid>

					<description><![CDATA[<p><img width="720" height="410" src="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/MAN.jpg" class="attachment-post-thumbnail size-post-thumbnail wp-post-image" alt="MAN Vrachtwagen" decoding="async" loading="lazy" srcset="https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/MAN.jpg 720w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/MAN-300x171.jpg 300w, https://www.transport-online.nl/wp-content/uploads/MAN-696x396.jpg 696w" sizes="auto, (max-width: 720px) 100vw, 720px" /></p>MÜNCHEN – MAN Truck &#38; Bus heeft in de eerste negen maanden van 2025 stabiele resultaten geboekt in een uitdagende markt. De omzet bleef met €9,9 miljard vrijwel gelijk (-1 procent), terwijl de verkoop met 4 procent toenam tot 71.672 voertuigen. Het aantal nieuwe orders steeg zelfs met 32 procent naar 72.615 voertuigen. Het aangepaste [&#8230;]]]></description>
		
		
		
			</item>
	</channel>
</rss>
