Clicky

 
Transport Online - Minder passagiers maar meer vracht voor luchthaven Brussel

Minder passagiers maar meer vracht voor luchthaven Brussel

Minder passagiers maar meer vracht voor luchthaven Brussel
06-01-2017 20:06 | Algemeen | auteur ANP

BRUSSEL- Brussels Airport heeft vorig jaar 21,8 miljoen passagiers langs zien komen. Dat betekende een daling van 7 procent ten opzichte van recordjaar 2015. Volgens de luchthaven is de daling het rechtstreekse gevolg van de aanslagen op de luchthaven in maart. Voor de aanslagen wist Brussels Airport naar eigen zeggen fors meer passagiers te trekken.

Als gevolg van de aanslagen waren op de Brusselse luchthaven twaalf dagen lang geen passagiersvluchten mogelijk. Vanaf begin april werden deze geleidelijk aan weer opgestart om pas in juni op volle capaciteit te vliegen. Wel verkozen meerdere reizigers door de aanhoudende terreurdreiging daarop voor een andere manier van reizen dan met het vliegtuig.

Door de nasleep van de aanslagen daalde het aantal vluchten van en naar Brussel. Qua vracht boekte de Belgische luchthaven wel een bescheiden groei.



Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Actuele Brandstofprijzen
Euro951,961
Diesel1,752

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions

Truckoccasions

Geen advertenties gevonden

meer truckoccasions