Clicky

 



Oostenrijk gaat ook meer aan grenscontroles doen

Oostenrijk gaat ook meer aan grenscontroles doen
14-09-2015 11:48 | Controles | auteur Redactie [FE]

WENEN/MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Oostenrijk wil door de toename van het aantal vluchtelingen de grenzen beter gaan controleren. Daar wordt ook het leger voor ingezet. Dit zei plaatsvervangend regeringsleider Reinhold Mitterlehner maandag. Hij zei dat dit een gevolg is van de controles die Duitsland maandag aan de Oostenrijkse grens is gaan houden.

Oostenrijk worstelt met de stroom vluchtelingen en migranten die vanuit Hongarije naar het noorden en noordwesten van Europa gaan.

Bij de Duitse grenscontroles zijn maandag alleen al bij Passau dertig mensensmokkelaars aangehouden, aldus de politie. De Duitse controles gaan nog weken duren, zei maandag de minister van Binnenlandse Zaken van de Zuid-Duitse deelstaat Beieren, Joachim Hermann. Volgens hem zijn de controles er niet om vluchtelingen tegen te houden, maar zijn ze nodig omdat veel mensen die geen vluchteling zijn met de stroom meekomen.

Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Actuele Brandstofprijzen
Euro952,088
Diesel1,906

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions

Truckoccasions

Geen advertenties gevonden

meer truckoccasions