Clicky

 
Transport Online - Politiebescherming voor Vlaams tijdschrift P-Magazine

Politiebescherming voor Vlaams tijdschrift P-Magazine

Politiebescherming voor Vlaams tijdschrift P-Magazine
07-01-2015 17:31 | Buitenland | auteur De Redactie

BRUSSEL - Het Vlaamse tijdschrift P-Magazine heeft politiebewaking gekregen. Dat meldde de hoofdredacteur van het blad, Jeroen Denaeghel, woensdag via Twitter. De bescherming volgt op de aanslag in Parijs op het satirische weekblad Charlie Hebdo.

"Net politiebescherming op P-redactie gekregen. Opdracht van terrorismecel. Toch even schrikken. #CharlieHebdo", luidde het hele Twitterbericht. Terrorismecel is een speciale dienst van de Belgische politie die zich bezighoudt met terrorismebestrijding.

P-Magazine is een mannenblad dat wekelijks verschijnt met een mix van actualiteit, onderzoeksjournalistiek, entertainment, tv-, sport- en autonieuws en mooie vrouwen.

Het Belgische persbureau Belga meldde dat het erop lijkt dat P-magazine het enige tijdschrift is dat wordt bewaakt. (Novum)



Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Verkeersinformatie


    Actuele wachttijd Eurotunnel


    Andere Europese Landen


    Overige Verkeersinformatie

    Actuele Brandstofprijzen
    Euro951,924
    Diesel1,726

    Aangeleverd door UnitedConsumers

    Meer brandstofprijzen

    Truckoccasions