Ruim 1,5 uur vertraging door ongeval op A4 bij Hoofddorp
![Ruim 1,5 uur vertraging door ongeval op A4 bij Hoofddorp [+foto's&video] Ruim 1,5 uur vertraging door ongeval op A4 bij Hoofddorp [+foto's&video]](https://static.transport-online.nl//site/upload/images/afbeeldingen-720/A/A4.jpg)
DEN HAAG - Op de snelweg A4 van Den Haag in de richting Amsterdam moeten weggebruikers vanwege een ongeval rekening houden met een vertraging die kan oplopen tot 90 minuten, meldt de ANWB.
Ter hoogte van de op- en afrit Hoofddorp-Zuid is slechts 1 rijstrook open door een auto met een geschaarde caravan.
Ook op de A44 die uitkomt op de A4 loopt het verkeer vast. Bij knooppunt Burgerveen is de vertraging bijna een uur. De ANWB raadt weggebruikers aan om te rijden via Utrecht.
De politie doet onderzoek, het is onduidelijk hoelang het ongemak gaat duren.
#A44 aansluiten #A4 grote file, want terhoogte van het brug restaurant eichting #Amsterdam is een ongeluk gebeurd met een caravan die dwars op de weg licht pic.twitter.com/T8v7b86zz6
— Wortel (@7born7) June 5, 2023
#A44 aansluiten #A4 grote file, want terhoogte van het brug restaurant eichting #Amsterdam is een ongeluk gebeurd met een caravan die dwars op de weg licht pic.twitter.com/ApVNNusWDs
— Wortel (@7born7) June 5, 2023
Vanwege de afhandeling van het ongeval op de #A4 richting Amsterdam voor Hoofddorp-Zuid leiden we je om vanaf knp. Prins-Clausplein over de A12 en A2. pic.twitter.com/O7Z2G489Ub
— Rijkswaterstaat Verkeersinformatie (@RWSverkeersinfo) June 5, 2023