Clicky


Organisatie Formule 1 overweegt meer teams toe te laten

Organisatie Formule 1 overweegt meer teams toe te laten
02-01-2023 23:50 | Sport | auteur ANP

LONDEN - Mogelijk mogen meer teams gaan deelnemen aan de Formule 1. Dat heeft voorzitter Mohammed Ben Sulayem van de overkoepelende organisatie FIA gezegd.

"Ik heb mijn mensen gevraagd te inventariseren of er veel belangstelling is om toe te treden tot het wereldkampioenschap", verduidelijkte Ben Sulayem.

Het Amerikaanse Haas is het meest recente volledig nieuwe team dat toetrad tot de Formule 1. De formatie debuteerde in 2016, toen het veld elf teams teams kende. Dat werd teruggebracht tot tien, na het vertrek van Manor Racing voor de start van het seizoen 2017.

Ben Sulayem noemde geen termijn waarop nieuwe formaties zouden kunnen toetreden. Naar verluidt zijn veel van de huidige deelnemers aan het wereldkampioenschap geen voorstander van uitbreiding.



Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

De rijverboden voor deze week: maandag 22 mei t/m zondag 28 mei

Alle Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Actuele Brandstofprijzen
Euro951,972
Diesel1,656

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions

Logistieke Marktplaats

Geen advertenties gevonden

meer logistieke marktplaats