Clicky

 
Transport Online - Verzekeraar waarschuwt voor gevaarlijke manieren warm te blijven

Verzekeraar waarschuwt voor gevaarlijke manieren warm te blijven

Verzekeraar waarschuwt voor gevaarlijke manieren warm te blijven
15-12-2022 12:27 | Binnenland | auteur ANP

DEN HAAG - Vanwege stijgende energieprijzen zullen meer huishoudens kiezen voor gevaarlijke manieren om hun huis te verwarmen, bijvoorbeeld door kaarsen te branden, de oven te gebruiken als verwarming of binnen te barbecueën, verwacht Aegon.

De verzekeraar waarschuwt dan ook voor grotere risico's op brandschade. Volgens onderzoek van Aegon, onder meer dan duizend mensen in de leeftijd tussen 25 en 75 jaar, zal meer dan een kwart van de Nederlandse huishoudens kiezen voor dit soort brandgevaarlijke oplossingen vanwege de stijgende energieprijzen.

Volgens het onderzoek zet 85 procent van de Nederlanders de verwarming lager of minder vaak aan. En zoekt 62 procent naar andere oplossingen om warm te blijven. 58 procent maakt zich zorgen over hun financiële situatie door de hoge energieprijzen terwijl meer dan 40 procent aangeeft moeite te hebben om rond te komen.



Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Actuele Brandstofprijzen
Euro951,989
Diesel1,752

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions