Clicky

 
Transport Online - Partner verdachte vicevoorzitter EU-parlement bekent omkoping

Partner verdachte vicevoorzitter EU-parlement bekent omkoping

Partner verdachte vicevoorzitter EU-parlement bekent omkoping
15-12-2022 10:36 | Politiek & Verkiezingen | auteur ANP

BRUSSEL - Een van de opgepakte verdachten van corruptie in het Europees Parlement heeft schuld bekend. De partner van de prominentste verdachte, de uit haar ambt gezette vicevoorzitter van het parlement, geeft toe dat hij meewerkte aan omkoping door Qatar en Marokko, schrijft de Belgische krant Le Soir.

Deze Francesco Giorgi zou twee Europarlementariërs ervan beschuldigen steekpenningen te hebben aangenomen. Hij heeft de namen van de Belg Marc Tarabella en van de Italiaan Andrea Cozzolino genoemd, maakt Le Soir op uit documenten van justitie.

Giorgi werd vrijdag gearresteerd, net als de voormalige Europarlementariër Pier Antonio Panzeri die als spil van de affaire geldt. Ook gewezen vicevoorzitter Eva Kaili zit nog vast. Een vierde verdachte, een lobbyist, mocht naar huis met een enkelband.



Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Actuele Brandstofprijzen
Euro951,946
Diesel1,753

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions

Truckoccasions

Geen advertenties gevonden

meer truckoccasions