Clicky

 
Transport Online - Meer dan 2 miljoen mensen zien winst Max Verstappen bij Dutch GP

Meer dan 2 miljoen mensen zien winst Max Verstappen bij Dutch GP

Meer dan 2 miljoen mensen zien winst Max Verstappen bij Dutch GP
05-09-2022 09:55 | Sport | auteur ANP

ZANDVOORT - Ruim 2,1 miljoen mensen hebben zondag op NPO 1 gezien hoe Max Verstappen er met de winst vandoor ging bij de Grote Prijs van Nederland in de Formule 1. Daarmee was de race het best bekeken programma van de dag, meldt Stichting KijkOnderzoek (SKO).

De race was ook te zien bij streamingdienst Viaplay. De cijfers van deze dienst worden niet verstrekt aan SKO. Viaplay was maandagochtend niet bereikbaar voor commentaar.

De coureur van Red Bull won de race in Zandvoort voor het tweede jaar op rij. De wereldkampioen was de Britse Mercedes-coureur George Russell (tweede) en de Monegask Charles Leclerc van Ferrari (derde) te snel af. Het was voor Verstappen de tiende zege van het seizoen en zijn vierde op rij.

Foto's

  • R. van Heur
    R. van Heur
  • R. van Heur
    R. van Heur


Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Verkeersinformatie


    Actuele wachttijd Eurotunnel


    Andere Europese Landen


    Overige Verkeersinformatie

    Actuele Brandstofprijzen
    Euro951,987
    Diesel1,758

    Aangeleverd door UnitedConsumers

    Meer brandstofprijzen

    Truckoccasions