Clicky

 
Transport Online - Vrachtvliegtuig van DHL breekt in tweeën na noodlanding op vliegveld in Costa Rica [+video]

Vrachtvliegtuig van DHL breekt in tweeën na noodlanding op vliegveld in Costa Rica

Vrachtvliegtuig van DHL breekt in tweeën na noodlanding op vliegveld in Costa Rica [+video]
08-04-2022 09:52 | Incidenten | auteur Redactie

COSTA RICA - Een Boeing 757-200 vrachtvliegtuig van DHL heeft donderdag een dramatische noodlanding gemaakt op de internationale luchthaven Juan Santamaria in Costa Rica, gleed van de landingsbaan en brak in tweeën en verloor zijn staart.

DHL, onderdeel van Deutsche Post AG, zei dat de bemanning ongedeerd is gebleven en dat een crewlid uit voorzorg een medische check-up onderging.

Het vliegtuig was op weg naar Guatemala toen het blijkbaar een storing had in het hydraulische systeem kreeg, zei Luis Miranda Munoz, adjunct-directeur van de burgerluchtvaartautoriteit van Costa Rica. Deze storing bracht de piloot ertoe om kort na het opstijgen een noodlanding aan te vragen, zei hij.

Het ongeval zal door de autoriteiten worden onderzocht.

Luchthavenexploitant Aeris zei dat de luchthaven, aan de rand van de hoofdstad San Jose,  donderdagmiddag om 15.30 uur lokale tijd heropend is, ongeveer vijf uur na de crash en enkele uren eerder dan verwacht.

Ongeveer 8.500 passagiers en 57 commerciële en vrachtvluchten werden getroffen door de sluiting.

Foto's

  • DHL
    DHL


Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Actuele Brandstofprijzen
Euro951,961
Diesel1,752

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions

Truckoccasions

Geen advertenties gevonden

meer truckoccasions