Clicky

 
Transport Online - Dure nacht voor bestuurder met 28 kilo lachgas in auto

Dure nacht voor bestuurder met 28 kilo lachgas in auto

Dure nacht voor bestuurder met 28 kilo lachgas in auto
31-05-2019 11:34 | Binnenland | auteur ANP

AMSTERDAM - De politie heeft een automobilist betrapt op de A10 bij Amsterdam met in zijn auto veel meer lachgas dan is toegestaan. Hij reed rond met in zijn auto zeven volle drukhouders met zo'n 4 kilo lachgas per stuk, in totaal een hoeveelheid van ongeveer 28 kilo. Particulieren mogen maar maximaal 2 kilo bij zich hebben.

De man liep in de nacht van donderdag op vrijdag tegen de lamp nadat agenten hem hadden laten stoppen vanwege kapotte achterlichten. Een grote hoeveelheid lege ballonnen in de auto maakte dat ze de auto doorzochten.

De drukhouders zijn in beslag genomen en de bestuurder wordt vervolgd voor overtreding van de Wet vervoer gevaarlijke stoffen. Het boetebedrag is onbekend. Maar omdat het een zogenoemd economisch delict is, zal het bedrag hoog oplopen, voorspelt de politie.



Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Actuele Brandstofprijzen
Euro951,989
Diesel1,752

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions