Clicky

 
Transport Online - 1500 kilo cocaïne onderschept en douanier aangehouden

1500 kilo cocaïne onderschept en douanier aangehouden

1500 kilo cocaïne onderschept en douanier aangehouden
14-02-2019 17:01 | Criminaliteit | auteur Redactie

ROTTERDAM - Op woensdag 13 februari is er in de Rotterdamse haven een grote partij cocaïne onderschept. Een 37-jarige douanier uit Rotterdam is aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij dit drugstransport.

Container met mango’s

In een container werd tussen de mango’s een hoeveelheid van circa 1500 kilo cocaïne gevonden. De container met mango’s was afkomstig uit Brazilië.

Douanier aangehouden

Begin van dit jaar startte de Rijksrecherche onder leiding van het Openbaar Ministerie een strafrechtelijk onderzoek naar een verdachte douanier. Uit informatie van de Douane bleek dat de container met mango’s paste in het lopende onderzoek van de Rijksrecherche en dat de verdachte douanier mogelijk betrokken was bij de invoer van deze container.

De verdachte, die gisteren is aangehouden, wordt vrijdag 15 februari door de officier van justitie voorgeleid aan de rechter-commissaris en zit in beperkingen.

Samenwerking

De Rijksrecherche heeft de zaak verder in onderzoek. Deze drugsvangst en het aanhouden van de douanier heeft plaatsgevonden in samenwerking met de Douane, het HARC-team, politie, Rijksrecherche en het Openbaar Ministerie. De drugs zijn inmiddels vernietigd.

Foto's

  • N. van Leeuwen Transport
    N. van Leeuwen Transport
  • J.Roeland
    L. van Leeuwen
  • J.Roeland
    KLG EUROPE
  • J.Roeland
    KOOLWIJK


Nieuwsbrief

Elke werkdag het laatste nieuws rond lunchtijd
in uw e-mail ontvangen?

Stuur mij de nieuwsbrief

Wilt u zich afmelden klik dan hier

Rijverboden

Foto's

Stuur uw foto's naar onze redactie, dan plaatsen wij deze voor u.

Actuele Brandstofprijzen
Euro951,924
Diesel1,726

Aangeleverd door UnitedConsumers

Meer brandstofprijzen

Truckoccasions